pátek 16. ledna 2015

Jen tak


O mém letošním třešňování jsem psala o Vánocích, ale ještě sem mimo jiné pár bářiných fotek přidám. Přece jen to byla její premiéra. A derniéra.

Z mé vlastní blbosti se o blogu dozvěděli někteří mí blízcí, kteří opravdu neměli. A jak mi sem chodí čím dál víc lidí, na kterých mi záleží, se musím trochu krotit v projevech (přeci jen, cizímu člověkovi na sebe prásknete cokoli, protože už ho v životě neuvidíte, ale před těmi nejdražšími jdou informace přes hodně husté síto). Proto zmizely některé starší články a teď pro jistotu nepíšu vůbec =)


první letošní sníh (no, letošní, dvatisícečtrnáctovélomenopatnáctové zimy)
Sluníčková:,,Já na ty tvoje stránky chodím každej den a ty tam nic nenapíšeš!"

Když já život radši žiju, než abych o něm psala. Ale jednou, až přijdu i o tu druhou nohu :-), se stanu spisovatelem na volné, hm, ortéze...


Anežka; potkanka štědrovečernítypicky studentské odpoledne: kniha, sešit, barvičky a Adéla

 A usmějte se =)
Litr a litr už dávno nejsou dva

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Díky =)
   Jestli se vám na ně hezky kouká, plní blog svou funkci =)

   Vymazat
 2. Neumím psát tak krásně jako Ty (ne, vážně. U každého písmenka, které napíšeš, u každé fotky, kterou sem dáš mám úsměv na rtech. Jak měsíček na hnoji.) Tak radši nepíšu nic. Spíš teď mažu to, co jsem kdy napsala. A omlouvám se, jestli na Tvůj blog chodí víc známých lidí kvůli mně.
  Sluníčková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, ráda slyším, že někomu dělám i radost...
   A ne, ty za to nemůžeš, myslím lidi z úplně jiných kruhů.
   Tak nemaž a ukaž tu skalici! Byla parádní.

   Vymazat
 3. Zkusila jsi těm dotyčným vysvětlit situaci a poprosit je, aby si ten blog nečetli? Pokud teda máš aspoň částečně důvěru v to, že to, co slíbí, splní. Mám s tím zatím dobrý zkušenosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když už o blogu ví, mají možnost kdykoli se sem podívat. Lidská zvědavost je neuvěřitelně silná a já jsem od přírody nedůvěřivý člověk... Na druhou stranu, třeba mě donutí víc přemýšlet nad tím, co vypouštím do světa =)

   Vymazat